Haridusblogi

Hariduse juhtimise magistriõppe lõpetaja Daniel Reinaru sai Vabariigi presidendilt tunnustuse

Vabariigi president Alar Karis ning haridus- ja teadusminister Kristina Kallas tunnustasid juuli alguses presidendilossi roosiaias silmapaistvaid lõpetajaid üldhariduskoolidest, kutseharidusasutustest ja kõrgkoolidest. Kokku oli vastuvõtule kutsutud ligi tuhat lõpetajat.

pilt

Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituuti esindas hariduse juhtimise magistriõppe lõpetaja Daniel Reinaru. Daniel oli ka üks kolmest lõpetajast, kellel oli suur au pidada presidendilossi roosiaias kõne.

Tema sõnavõtu peamine mõte oli, et tark ja haritud rahvas ei ole mitte see, kes on koolis käinud, vaid kes oskab oma haridusega midagi mõistlikku peale hakata. “Seetõttu seisab õppekava varjatud, kuid kõige otsustavam osa ees alles pärast lõpetamist – kuidas haridust kasutada,” sõnas ta.

Daniel lisas, et vastuvõtu lõpus vestles ta president Alar Karisega lühidalt hariduse tuleviku ja tõenduspõhisuse teemadel. “Ta tänas kõnes kõlanud mõtete eest ja mina tänasin teda, et ta on oluline hariduse eest seisja.”

Suur aitäh, Daniel Reinaru, selle inspireeriva kõne ja meie instituudi esindamise eest!

Vaata pilte siit