Haridusblogi

Tutvu uue kolleegiga: Eva Maria Kaevats

Eva Maria Kaevats töötab alates augustist Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis assistendina.

Eva Maria Kaevats

Palun iseloomusta ennast ühe lausega.

Olen positiivse ellusuhtumisega sõbralik ja julge neiu, kes on alati avatud põnevatele ideedele ja valmis uuteks väljakutseteks.

Kuidas on Su professionaalne teekond praeguse ametikohani toonud?

Praeguse ametikohani jõudsin läbi teenindustöö, kus suhtlesin igapäevatöö raames erinevate (ja tihti huvitavate) inimestega. Kasuks tulid ka äsja omandatud ülikooliharidus ning erinevate ürituste planeerimisoskused.

Miks valisid oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli?

Ülikoolis töötamine tundus uue põneva väljakutsena ja töökogemusena, mille sarnast mul varem olnud pole. Valisin antud töökoha sooviga omandada uusi teadmisi ja pädevusi, tehes tööalaselt midagi hoopis teistsugust.

"Minu suurim unistus on avastada maailma."

Eva Maria Kaevats

Mis on Su suurim saavutus ja/või suurim unistus?

Ma arvan, et seni on minu suurim saavutus ülikooli lõpetamine ja lõputöö hindele „A“ kaitsmine. Olen uhke ka välispraktika sooritamise üle, mille raames sain igapäevaselt hotelli külastajate külastuskogemuse ja heaolu parendamisse panustada. Väljusin ka igati oma mugavusstsoonist, esinedes iganädalaselt õhtuste showde ajal nii lauldes kui tantsides. Minu suurim unistus on avastada maailma.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib?

Mulle meeldib oma vaba aega üpris aktiivselt ja sotsiaalselt veeta. Naudin trenni tegemist, sõprade, pere ja kallimaga aja veetmist ning värskes õhus viibimist.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut või filmi.

„The subtle art of not giving a f*ck“.