Haridusblogi

Tutvu uue kolleegiga: Janne Järva

Janne Järva töötab alates jaanuarist Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni keskuses täiendusõppe arendusjuhina.

Janne Järva

Palun iseloomusta ennast ühe lausega.

Olen loov, oma tegemistes põhjalik, rõõmsameelne ja armastan huumorit.

Kuidas on Su professionaalne teekond praeguse ametikohani toonud?

Varasemalt olen töötanud mitmes üldhariduskoolis õpetaja ja õppejuhina, teinud arendustööd Innoves (Harnos) ning koostanud analüüse Kutsekojas. Olen lõpetanud pedagoogika ja algõpetuse metoodika eriala TLÜ-s ja haldusjuhtimise magistriõppe TalTech-is.

Olen julgenud elada oma elu südame järgi.

Janne Järva, TLÜ Haridusinnovatsiooni keskuse täiendusõppe arendusjuht

Miks valisid oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli?

Usun, et saan oma tegevusega TLÜ-s toetada hariduse valdkonna arengut ning aidata ja innustada täiskasvanuid nende karjääriteel.

Mis on Su suurim saavutus?

Olen julgenud elada oma elu südame järgi.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib?

Vabal ajal meeldib mulle lugeda, teatris käia, reisida, joogaga tegeleda ning oma lähedaste ja sõpradega aega veeta.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut või filmi.

Raamat, mis on mind puudutanud – Irving Stone „Elujanu“. Vahva film on „Walter Mitty salajane elu“.