Haridusblogi

Tutvu uue kolleegiga: Liisi Salum

Liisi Salum töötab alates 2023. aasta juulist TLÜ haridusteaduste instituudis hariduspsühholoogia mooduli koordinaatorina.

Liisi Salum

Palun iseloomusta end ühe lausega.

Olen parajalt unistav loodusinimene, kes armastab samas konkreetsust ja selgust.

Kuidas on Su professionaalne teekond praeguse ametikohani toonud?

Alustasin kunagi ammu õpinguid Tallinna Ülikoolis psühholoogia alal, kuid läbi erinevate keerdkäikude olen alati kuidagi ka haridusega seotud olnud. Seega on praegune kuidagi loogiline jätk – seostatult nii haridus kui ka psühholoogia.

Miks valisid oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli?

Tegelikult jätkan tööd Tallinna Ülikoolis varasema loodus- ja terviseteaduste instituudi asemel haridusteaduste instituudis. Praeguse töö puhul on oluline pluss töökohaga kaasnev paindlikkus ning see, et nii mõnedki kolleegid ootasid siin juba ees.

Mis on Su suurim saavutus ja/või suurim unistus?

Praegu on vist suurim unistus see, et meil oleks ühel hetkel piisavalt tarku ja suure südamega õpetajad, et iga laps oma eripäras saaks märgatud ja toetatud.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib?

Vabal ajal viibin palju looduses mereääres või metsas. Samuti meeldib audioraamatuid kuulata – erinevat erialast kirjandust vaheldumisi kergema ilukirjandusega.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut või filmi.

Viimastel aastatel olen enda jaoks avastanud kirjanik Jodi Taylori, kelle lood ja omapärane huumor mind alati kaasa haaranud.