Seminar

HTI teadusseminar "Noppeid õpetajakoolituse üliõpilaste monitooringust"

2020. sügisel alguse saanud aineõpetajaks õppivate üliõpilaste monitooringu käivitamise eesmärgiks oli koguda teavet õpetajakoolituse tudengite õppimise, heaolu ja arengu kohta ning saada tagasisidet õpetajakoolituse õppekava arendustegevuste tõhususest. Andmekogumine pakub tagasisidet nii üliõpilastele kui ka õppejõududele õppe ja õpetamise kvaliteedi analüüsimiseks ning arendamiseks.

Haridusteaduste instituut

17.04.2023 kell 15.00 - 16.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Teadusseminaril tutvustatakse monitooringu esmaseid tulemusi, antakse ülevaade monitoorimise võimalustest ja andmete kasutamisest ning arutletakse tulemuste edasise rakendamise üle õpetajakoolituse üliõpilaste õppimise toetamisel.

Seminari viivad läbi õpetajahariduse professor Katrin Poom-Valickis, teadur Kati Aus ja kooliarenduse analüütik ning nooremteadur Piret Oppi.

Seminar toimub esmaspäeval, 17. aprillil kell 15.00–16.30 ruumis M-648 (Senati saal).

Registreeru

Tudengid