Avatud on kandideerimine rahvusvahelisele doktorantide koolitusele

BUP (Baltic University Programme) korraldab koolituse, mis suunatud kõikidele doktorantidele Läänemere regioonis. Koolitus toimub 22.–26. novembril Poolas Łódźi Tehnikaülikoolis (Łódź University of Technology) ja kandideerimine on avatud kuni 15. oktoobrini 2023.

Koolitus

Koolitus on suurepärane võimalus kogu Läänemere regiooni doktorantidele, et tulla kokku, teha omavahel koostööd ja tutvuda teiste teaduslike vaatenurkadega inspireerivas akadeemilises keskkonnas.

Koolitusel osalemine on tasuta ja see sisaldab loenguid, töötubasid, üliõpilaste doktoritööde esitlusi ja individuaalseid konsultatsioone rahvusvaheliste ekspertidega.

Osalema on oodatud kuni 30 üliõpilast, keda saadab ekspertidest koonev juhendajate meeskond.

Koolituse eesmärk on anda BUP programmis (Baltic University Programme) osalevate ülikoolide doktorantidele võimaluse kohtumiseks ja arutlemiseks teaduslike küsimuste ja probleemide üle, mis keskendub säästvale arengule interdistsiplinaarses, kultuuridevahelises ja regionaalses kontekstis.

Üliõpilaste kandideerimise tähtaeg on 15. oktoober 2023.

Lisainfo ja kandideerimine

image-20231010110016-1