Teade

BUP üliõpilaskonverents: "Muutunud olud ja uued ohud jätkusuutlikkusele Läänemere piirkonnas"

Balti ülikooliprogrammi Uppsala Ülikooli ja Poznani tehnikaülikooli korraldustoimkonnal kuulutavad välja kuulutada BUPi iga-aastase üliõpilaskonverentsi 2024. aastaks. Tänavune konverents kannab pealkirja „Muutunud olud ja uued ohud jätkusuutlikkusele Läänemere piirkonnas“.

BUP Student Conference

Konverents on tasuta kõigile BUP-programmis osalevates ülikoolides õppivatele üliõpilastele. Kokku oodatakse osa võtma 90 üliõpilast.

See konverents korraldatakse projekti “RESCUU” (Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities) raames, mis keskendub Ukraina haridusasutuste vastupidavuse suurendamisele sõja ajal ning Ukraina õpetajate, üliõpilaste ja teadlaste toetamisele. Konverents keskendub üliõpilastele ja on avatud üliõpilastele kogu Läänemere piirkonnas.

Konverents toimub koostöös BUPi riikliku keskusega Poolas, mis asub Lodzi tehnikaülikoolis.

Loe täpsemalt