DigiEduHack 2023 kutsub osalema

DigiEduHack2023

Kas soovid panna oma teadmised ja oskused ühiskondliku eesmärgi heaks tööle? Kas soovid töötada koos kaasõpilaste ja teadlastega, et kaitsta Ukraina kultuuripärandit? Soovid näha praktikas kosmoseandmete ja Maa vaatluste kombinatsiooni Ukraina kultuuripärandi kaitsmisel?

Meeskond tarkvaraarendajaid, andmeteadlasi ja kultuuripärandi eksperte erinevatest Euroopa riikidest kutsuvad osalema häkatonil "DigiEduHack 2023", mis toimub 7.–8. novembril 2023 veebis.

Tutvu häkatoni väljakutsetega siin

Et saada osa häkatoni võistkondadest, palun saada e-kiri aadressile: stefaniaoiko11@gmail.com.

Osalemine veebi vahendusel ning kõigile osalejatele antakse tunnistus.

Loe täpsemalt ja liitu häkatoniga

Häkaton "DigiEduHack 2023" on osa EL rahastatud projektist "Baltics4UA" (Ukraina toetamine kodanike kaasamise kaudu Balti ülikoolides) ja seda korraldab Web2Learn.