Edulugu

Larissa Jõgi valiti rahvusvahelise täiskasvanute- ja täiendusõppe kuulsuste allee nimekirja

Rahvusvahelise täiskasvanute- ja täiendusõppe kuulsuste allee (Adult and Continuing Education Hall of Fame ehk IACEHOF) juhatus nimetas Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi andragoogika dotsendi Larissa Jõgi IACEHOF’s Class of 2022 liikmeks.

Larissa Jogi

IACEHOF on ülemaailmne rahvusvaheline akadeemiline organisatsioon, mis on asutatud 1996. aastal, eesmärgiga tunnustada silmapaistva panuse eest täiskasvanuhariduse valdkonda.

IACEHOF nominendiks saavad esitada vähemalt neli professorit, kes on ise varasemalt valitud IACEHOF liikmeteks.

Larissa Jõgi on esitatud nelja professori poolt: prof Jost Reichmann (University of Bamberg), prof Peter Mayo (University of Malta), prof Simona Sava (University of Bucharest), prof Arne Carlsen (former director of the UNESCO Institute). Nominente kinnitab IACEHOF juhtkogu. Tunnustamise akadeemiline tseremoonia leiab aset koostöös American Association of Adult and Continuing Educationiga (AAACE) ja toimub 28. septembril Iirimaal.