Teade

Tallinna Ülikool tunnustas Haapsalu kolledži disaini lektor Arvo Pärensoni

Ülikooli päeva reklaam

Eilsel Tallinna Ülikooli päeval tunnustas rektori kohusetäitja Priit Reiska Haapsalu kolledži disaini lektor Arvo Pärensoni - käsitöötehnoloogiate ja disaini õppekava loomises osalemise, pikaajalise õppekava kureerimise ja lektori töö eest.

Üliõpilased on oma tagasisides Arvot ja tema loenguid kirjeldanud järgmiselt: Arvo on õppejõuna äärmiselt toetav, paljudes tegevustes rakendasime koostööd ning kommunikatsiooni, informatsioon oli nii loengus, kui materjalidena väga hästi kättesaadav ning ladusalt lahti seletatud, kursus ja materjalid olid selgelt mõistetavad ning kasutajasõbralikud. Saime iga tehtud sammu kohta tagasisidet ning oskasime edaspidi oma õppe ja tehtavate töödega iseseisvalt toime tulla. Küsimuste tekkimisel andis Arvo oma hinnagu, vastas, toetas, suunas, arvestusel saatis õpilastele eraldi  tagasiside, inspireeris.

Arvo Pärenson loengus
Arvo Pärenson üliõpilastöid tagasisidestamas Foto: Gina Metssalu