Osale globaalsel häkatonil “Edtech Hack 2023” ja tule kujunda tulevikuharidust!

Kas tead õpilast, õpetajat, lapsevanemat, ettevõtjat või lihtsalt Eesti hariduse eestvedajat, kes soovib pühendada ühe nädalavahetuse Eesti digihariduse veelgi paremaks muutmiseks? Palun kutsu ta ja tule ka ise 10.–12. novembril 2023 Tallinna Ülikoolis toimuvale rahvusvahelisele üritusele “EdTech Hackathon 2023”, kuhu ootame kohale üle 120 osaleja.

Edtech Hack 2023

48-tunnisel globaalsel häkatonil asutakse üheskoos lahendama põnevaid väljakutseid, mille eesmärk on leida uudseid ning innovaatilisi hariduslahendusi. Tule ja kujunda ise hariduse tulevikku! Sind ootab mõnus keskkond, võimalus töötada rahvusvahelises meeskonnas, toetavad mentorid ja aine-eksperdid, inspireerivad esinejad ja töötoad!

Mida annab häkatonil osalemine?

• Võimaluse kaasa mõelda ja panustada, kuidas tuua uusi teadmisi haridusse ning luua ideid uuteks lahendusteks.
  • Võimaluse mõelda n-ö kastist välja ja õppida juurde midagi uut haridusvaldkonnast.
  • Õppida, kuidas oma ideid ja mõtteid kiirelt ka teistele esitleda.
  • Saada kasulikke nõuandeid kogenud mentoritelt ja aine-ekspertidelt, osaleda lisaks kahes praktilises töötoas ja kuulata põnevaid inspiratsiooniesinejaid.

Kõigele sellele veel lisaks on ürituse auhinnafond üle 6000 euro, lisaks kingitusi erinevatelt sponsoritelt!

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud. Registreeruda saab kuni 8. novembrini 2023.

Registreeru

Lisainfot leiad ka FacebookistEdTech Hack 2023.

Kui sa ei soovi ise häkkida, aga tunned, et sinu teadmised võimaldaksid olla mentor või aine-ekspert, siis ootame sind meeskonda! Kui aga sinu asutus tahaks hoopis oma lemmikule auhinda välja panna, siis võta meiega ühendust!

Palun küsi lisa:
Janika Leoste, leoste@tlu.ee, häkatoni projektijuht
Elisa-Brit Põld, britpold@tlu.ee, häkatoni koordinaator
EdTech Hack 2023

Häkatoni korraldab Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituut koostöös EdTech Estonia ja Startup Estoniaga. Parimaid lahendusi tunnustatakse auhindadega eri partnerite poolt.

Häkatoni toimumist rahastatakse Startup Estonia programmi (EU50651) raames Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Startup Estonia programmi viib ellu EASi ja KredExi ühendasutus.