Rahvusvahelisel konverentsil arutletakse täiskasvanute õppimisest üle kogu elukaare

TLÜ haridusteaduste instituudi, European Society for Research in Adult Education (ESREA) ja selle kahe teadusvõrgustiku Network on Education and Learning of Older Adults (ELOA), Research Network for Adult Educators, Trainers and their Professionalisation (ReNAdET) koostöös toimub 8.–10. novembril 2023 Tallinna Ülikoolis konverents „Educating and learning across the lifespan – adult educators and older learners perspectives. Theory, research, practice, and policy“, mis toob kokku täiskasvanuhariduse ja koolituse valdkonna uurijad, doktorandid, järeldoktorandid, eksperdid ja praktikud.

ELLL 2023

Konverentsi peateema on seotud täiskasvanute õppimisega üle kogu elukaare. Elukestev õppimine pakub võimalust nii koolitajatele kui ka kõigile täiskasvanutele elu jooksul jätkuvalt õppida. Konverentsi fookuses on muu hulgas eakad õppijad ning suhted koolitajate ja täiskasvanud õppijate vahel, lisaks õppijate heaolu ning nende toetamine.

Nii konverentsi ettekannetes kui ka töötubades arutletakse, kuidas mõistetakse elukestvat õpet, õppimist ja õpetamist nii teaduslikus, poliitilises kui ka erinevate praktika kontekstis. Lisaks otsitakse vastust küsimustele,  kuidas on kriisid mõjutanud täiskasvanuhariduse valdkonda ja millist tuge täiskasvanute koolitajad ning õppijad kõige enam vajavad.

Konverentsil osalevad teadlased, uurijad ja doktorandid kahekümne ühest Euroopa ülikoolist. Konverentsil on võimalik osaleda ka ühe päeva kaupa.

Registreerimine konverentsile Konverentsi programm

ESREA
ESREA Networks
ELOA