Teade

Tallinna Ülikooli lõpetab sel õppeaastal ligi 1400 inimest

Tallinna Ülikool peab sellel nädalal lõpuaktuseid. 2019/2020. õppeaastal lõpetab Tallinna Ülikooli 1366 uut tudengit. Bakalaureusediplomi saab nendest 685, rakenduskõrghariduse 98 ja magistrikraadi 583 inimest.

lõpetamine

Cum laude lõpetajaid on magistrite seas tänavu 89, bakalaureuseastmes 48 ja rakenduskõrghariduses 6. Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž pidas aktuse teisipäeval, 30. juunil. Teised Tallinna Ülikooli lõpuaktused toimuvad 1. juulist kuni 4. juulini ülikooli linnaku siseõues iga ilmaga.

Tallinna Ülikooli rektor professor Tiit Land soovib kõikidele lõpetajatele südamest õnne. „Samas soovin, et tuleksite ülikooli tagasi, kas edasi õppima või ennast täiendama. Maailm muutub järjest kiiremini meie ümber ja haridus on tähtsam kui kunagi varem,“ rõhutab Land.

Täna peab lõpuaktuseid Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituut. Kõikide aktuste ajakava ja otseülekanded leiab aadressilt tlu.ee/aktus. Ülekandeid on võimalik jälgida ka Terra maja aulas suurelt ekraanilt ja linnaku siseteleviisoritest.

Tallinna Ülikooli saab sisse astuda veel täna, 1. juuli südaööni infosüsteemi SAIS kaudu aadressil www.sais.ee. Hommikuse seisuga on Tallinna Ülikooli laekunud üle 6300 sisseastumisavalduse. Lisaks pea 1200 avaldust välismaalt.

Lisainfo ja aktuste otseülekanded