Doha

RASI juhataja Marge Unt on kutsutud projekti Noorte sotsiaalne tõrjutus Euroopas (EXCEPT) tulemustest rääkima Dohas toimuval ekspertide seminaril „The role of families and family policy in supporting youth transitions“. Oma ettekandes räägib ta tööturule kaasatuse ja heaolu seosest ning sellest, millised institutsionaalsed keskkonnad ja poliitikad suudavad vähendada tööturutõrjutuse negatiivseid tagajärgi noortele. Ettekanne toimub seminari sessioonis „Noored, täiskasvanuks saamine ja sotsiaalne kaasatus“, kus Aasia riikide kogemusi jagab prof. Wei-Jun Jean Yeung (National University of Singapore), Aafrika riikide kogemusi prof. Filip de Boeck (Institute for Anthropological Research in Africa), Ameerika Ühendriikide  kogemusi Nickolas Zill (Washington DC) ja Araabia riikide kogemusi United Nations (UN) Araabia riikide direktor Lusy Shabana.

Ekspertide seminar toimub Katari pealinnas Dohas 11-12. detsembril. Konverentsi organiseerib Doha International Family Institute (DIFI), instituut, mille eesmärgiks on edendada teadmistepõhist poliitikakujundust perekondade hüvanguks.