Tule ja arenda oma ideest korralik äriprojekt ja seda kohe rahvusvahelistes meeskondades - projekti viivad ellu partnerid Soomest, Lätist ja Eestist.

Start Up Passion logo ja slogan

Märtsis 2016 algas rahvusvaheline arenguprogramm Startup Passion in Baltic Sea Region, mille eesmärk on tuua ettevõtlusmaailma edukate teadmised ning kogemused noorte ja ettevõtlike üliõpilasteni. Programmi vahendid lubavad arendada ideed seni, kui see on valmis investoritele esitamiseks. Registreerimine programmis osalemiseks kestab veebruarist märtsini, koolitusprogramm ise - aprillist juulili.

Kellele ja kuidas?

Start Up Passion on mõeldud kõigile, kes soovivad rahvusvahelises meeskonnas äriideid arendada. Kandideerida on võimalik nii juba valmis meeskonnaga kui ka üksi, juba olemasoleva ideega või ka ilma. Häkatonil, mis toimub 8.-10. märtsil, aitavad mentorid leida kõigile osalejatele sobiva idee või meeskonna.

Start Up Passion projektis osalemine koosneb viiest etapist:

HÄKATON - 24h väljakutse leida idee, mis kasvaks tulevikus edukaks äriideeks.

KICK OFF - 3-päevane koolitus, mis aitab oma ideed arendada järgmisele tasemele. Õpitakse, mis on innovatsioon, ärimudeli disain ja prototüüpimine.

PIT STOP - ühepäevases online töötoas õpitakse, kuidas vormida toodet või teenust, mis vastab turu vajadustele, ning tegeletakse ärimudeli valideerimisega.

BOOTCAMP - 5-päevase laagri eesmärk on arendada idee nii kaugele, et see oleks valmis avalikkusele tutvustamiseks.

ÄRIIDEEDE VÕISTLUS - laagri 10 parimat meeskonda saavad võimaluse osaleda äriideede võistlusel ja võita väärtuslik auhind. Rahvusvaheline žürii hindab meeskondade arengut ja annab nõu, kuidas viia oma ideed turule.

Mis saab edasi?

Arenguprogrammi tulemusena meeskonnad arendanud oma äriidee nii kaugele, et neil on valmis toote või teenuse prototüüp ja nad on testinud seda kliendi peal. Pärast arenguprogrammi läbimist jätkavad meeskonnad soovi korral individuaalses mentorlusprogrammis "From Business to Success" ning äriideede võistluses.

2018 ajakava:

Häkaton Tartus 13.-16. märtsil 2018
Kickoff Lätis 10.-13. aprillil 2018
PitStop (online) aprill-mai 2018
Bootcamp Tallinnas 25.-29. juunil 2018

TÄHTIS:

• kõik koolitused ja mentorlusteenused on TASUTA
  • osalemisega seotud sõidu- ja majutuskulusid kaetakse programmi poolt
  • programmis osalemise eest SAAB AINEPUNKTE

Kui on küsimusi, võta julgesti ühendust Eesti projektijuhiga: Olesja Rotar, tel 5137 029.

Programmi partnerid on:
Tallinna Ülikool, Stockholm School of Economics (SSE Riia),
Regionaalse Arengu Agentuur Cursor OY (Soome), South-Eastern University of Applied Science (Soome)

Projekti rahastamisperiood:  01.09.2015 - 31.08.2019 Interreg logo
Rahastaja: Central Baltic Interreg IV A