Doktoritöö kaitsmine

03.06.2024 kell 12.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

3. juunil 2024. aastal algusega kell 12.00 kaitseb Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi doktorant Johannes Walter Benjamin Bent doktoritööd "Ernst Troeltsch and Eastern Europe: Interwar Interpretations and Applications of a German Philosopher of History" („Ernst Troeltsch ja Ida-Euroopa: Saksa ajaloofilosoofi tõlgendusi ja rakendusi peale I Maailmasõda“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli professor Liisi Keedus ning Viadrina Euroopa Ülikooli emeriitprofessor Gangolf Hübinger.

Oponendid on Budapesti Kesk-Euroopa Ülikooli professor Balázs Trencsényi ning Viadrina Euroopa Ülikooli professor Matthias Schloßberger.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.