Doktoritöö kaitsmine

Humanitaarteaduste instituudi doktorandi Timothy Raymond Andersoni doktoritöö kaitsmine

04.12.2023 kell 10.00 - 13.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

4. detsembril 2023. aastal algusega kell 10.00 kaitseb Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi doktorant Timothy Raymond Anderson doktoritööd "Outer Voices: Examining Refugee Agency and Political Life in Estonia" („Hääled väljastpoolt: lähem vaade pagulaste autonoomsusele ja poliitilisele elule Eestis“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli dotsent Carlo Cubero Irizarry ning Riia Stradinši Ülikooli dotsent Klāvs Sedlenieks.

Oponendid on Bari Aldo Moro Ülikooli dotsent Giuseppe Campesi ning Kopenhaageni Ülikooli professor Henrik Vigh.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.