ELU tunnustused ulatusid pruulitud õllest Vita avamiseni

Ülikool tunnustab ka sel aastal parimaid ELU projekte. ELU ehk erialasid lõimiv uuendus on projekt- ja probleemõppel põhinev erialasid lõimiv õppeaine.

bänner

Ülikooli õppeaine ELU ehk erialasid lõimiva uuenduse parimateks aastal 2019 tunnistati professor Ulrike Plath ja dotsent Kaarel Vanamölder projekti "Pruulitud ELU" suurepärase kajastuse eest meedias. Vanamölder tutvustas ELU projekti ERRi saates Ringvaade (vaata siit), Plath rääkis õlle pruulimisest Minutiloengus (vaata siit). Õllepruulimise projektist saavad huvilised lugeda ka ajakirja Imeline Teadus jaanuarinumbrist.

ELU tunnustuse pälvisid ka dotsent Riin Seema 1.1 kategooria teadusartikli avaldamise eest ELU projekti ainetel; lektor Tiia Artla ning Jana Kadastik projekti "Kaasav ELU" tulemuste suurepärase tutvustamise eest rändnäitusena ning dotsent Krista Aren, lektor Oksana Tralla ja külalislektor Hain Hõlpus projekti "Nova Vita" loodud originaalse loomingulise terviku eest Vita maja avamisel. VITA õppehoone avamisetendust, mille lavastajad ja teostajad olid meie üliõpilased, saab järele vaadata siit:

ELU ehk erialasid lõimiv uuendus on projekt- ja probleemõppel põhinev erialasid lõimiv ehk interdistsiplinaarne õppeaine, mille raames üliõpilased koostöös õppejõudude ja ülikooli väliste partneritega teostavad erialadeülese probleemipüstitusega projekte. Lisainfo ELU veebist.

Loe lähemalt