TLÜ blogi

Tutvu uue kolleegiga – Kelli Mätas

Detsembrikuus alustas Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudis tööd jubiabi ja teadusassistent Kelli Mätas.

Pilt - Kelli Mätas

Miks valisid oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli?

Tallinna Ülikoolis töötamine tundus minu jaoks uus ja huvitav võimalus end tööalaselt proovile panna. Valisin selle oma uueks töökohaks, kuna mulle sobib mitmekülgne ja arenguvõimalusi pakkuv töökoht.

Milline mulje on Sulle praegu Tallinna Ülikoolist jäänud?

Mulle meeldib Tallinna Ülikooli hea ja toetav suhtumine oma töötajatesse. Lisaks pakutakse töötajatele palju huvitegevusi ja täiendkoolitusi.

Kas Sa oled seadnud endale ka mõned tööalased eesmärgid? Millised need on?

Kuna olen Tallinna Ülikoolis töötanud nüüd ühe kuu, siis minu eesmärgiks on kindlasti veel areneda tööalastes tegevustes ning juurde saada uusi teadmisi ja kogemusi. Samuti kuna minu töö on väga mitmekülgne ja enamasti pikaajalisi tegevusi ei ole, siis on veel üheks tööalaseks eesmärgiks saavutada parem oskus tööülesannete prioritiseerimisel.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib? Kuidas Sa end tööasjadest välja lülitad?

Vaba aega sisustan spordi tegemise, pere ja sõpradega aja veetmise või mõne põneva filmi vaatamisega. Tööasjadest väljalülitamisel on mulle alati abiks jalutuskäigud värskes õhus.