TLÜ blogi

Tutvu uue kolleegiga – Marten Puidak

Tallinna Ülikooli turundus- ja kommunikatsiooniosakonnaga on liitunud  audiovisuaalmeedia spetsialist Marten Puidak.

Pilt - Marten Puidak

Palun iseloomusta end ühe lausega.

Kohati olen vaikne ja kurja näoga, aga see on eksitav.

Mis pani Sind oma uueks töökohaks just Tallinna Ülikooli valima?

Sain Tallinna Ülikoolis töötamise maigu suhu enda õpingute lõpus praktika näol, inimesed olid lahedad ning töökeskkond ja -tingimused kiiduväärt. Ligi aasta aega hiljem sain kõne Tallinna Ülikooli turundusjuhilt Rando Aljaselt ja tänu üsna ideaalsele ajastusele ma väga pikalt mõtlema ei pidanud.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib? Kuidas Sa end tööasjadest välja lülitad?

Vabal ajal üritan enda keha ja vaimu võimalikult palju väsitada, kas siis trenni või muude tegevuste näol, mida koos sõpradega teha saan. Metsa või kuskile loodusesse põgenemine aitab mul alati mõtted tööasjadest ja kohustustest eemale saada.

Soovita meile üht Sind mõjutanud raamatut, filmi või mõnd kultuurisündmust.

Esimesena tuleb mulle pähe "Into the Wild", sellest filmist saab igaüks endaga paar elulist mõtet kaasa võtta. Lisaks muutub minu silmis see film ja sealsed käsitletavad teemad iga aastaga aina asjakohasemaks.