TLÜ blogi

Tutvu uue kolleegiga – Reelika Vaiksaar

Tallinna Ülikooli vilistlane Reelika Vaiksaar leidis enda tee tagasi Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituuti, kus alustas oktoobrikuust tööd turundus- ja kommunikatsioonispetsialistina. Loe intervjuust lähemalt, millised ootused on Reelikal uuele ametikohale.

Pilt - Reelika Vaiksaar

Palun iseloomusta end ühe lausega.

Kui pisut meemiliselt läheneda, siis ilmselt midagi sellist „I'm the real winner here“.

Kuidas Sa oma tee Tallinna Ülikooli leidsid?

Mina leidsin tegelikult enda tee Tallinna Ülikooli juba 2017. aastal, kui tulin ajakirjandust õppima. Pärast lõpetamist läksin mõneks aastaks erialasele tööle, aga kui nägin, et humanitaarteaduste instituuti otsitakse turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti, siis teadsin, et ma pean siia kandideerima.

Millised omadused peavad heal turundus- ja kommunikatsioonispetsialistil olema?

Ma arvan, et turundus- ja kommunikatsioonispetsialist peab olema hea kuulaja ja hea analüüsivõimega. Kui korraga ikka kümme inimest tahavad midagi nüüd ja kohe saada või teada, siis sa pead oskama analüüsida, et mis see kõige olulisem tegelikult on ja millest tuleb alustada.

Missugused ootused on Sul uuele ametikohale?

Et see oleks täis väljakutseid, palju enesearengut ning rahulolu.

Millega Sulle vabal ajal tegeleda meeldib? Kuidas end tööasjadest välja lülitad?

Minu jaoks on muusika kuulamine täielik teraapia – see on miski, mis suudab mind nii tööasjadest kui ka muust mürast välja lülitada. See on võibolla ka üheks põhjuseks, miks ma kõigest 25-aastasena tihti küsin „Mida? Mis sa ütlesid? Kas sa saaksid end palun korrata?“. Vabal ajal meeldib mulle veel palju jalutada, tantsida, lauamänge mängida ja sõpradega baaris käia.

Soovita meile ka üht Sind mõjutanud raamatut, filmi või mõnd kultuurisündmust.

See ei ole nüüd mitte kumbki küsitust, aga soovitan Berliini lähedal olevat Sachsenhauseni koonduslaagri muuseumi külastada. Mitte ükski muuseum ei ole suutnud mind vist nii palju emotsionaalselt puudutada kui see. Nii et alati, kui ma kuulen, et keegi läheb Berliini, siis ma soovitan neil sinna minna.