Doktoritöö kaitsmine

11.04.2022 kell 10.00 - 13.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

11. aprillil 2022. aastal algusega kell 10.00 kaitseb Rūta Petkutė haridusteaduste instituudist doktoritööd "The Instrumentalisation of Academic Lifeworlds, Knowledge, and Education: Lithuanian Academics’ Responses to the European Higher Education Policy of Curriculum Restructuring" („Akadeemilise elu, teadmise ja hariduse instrumentaliseerimine: Leedu akadeemikute reageeringud Euroopa kõrghariduspoliitikale õppekavade ümberkujundamise osas“).

Kaitsmist saab jälgida Zoomi vahendusel.

Doktoritöö juhendajad on Ivor Goodson, Tampere Ülikooli professor Tero Henrik Autio ning Tallinna Ülikooli vanemteadur Rain Mikser.

Oponendid on Tampere Ülikooli dotsent Antti Saari ning Klaipeda Ülikooli professor Liudmila Rupšienė.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.