Teadussündmus

Tallinna Ülikooli Teadusnädala seminar "Ravimuda ja kosmeetika arendamise võimalused ettevõtetele"

Seminaril tutvustame Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse ravimuda kasutusvõimalusi ja -lahendusi. Ning läheme loodus- ja terviseteaduste instituudi teaduslabori ringkäigule, kus näitame looduskosmeetika tootearenduse protsessi.

29.09.2022 kell 13.00 - 14.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar
  • Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskuse direktor Eva Makienko tutvustab huvilistele erinevaid tõenduspõhiseid ravimuda kasutusvõimalusi ja -lahendusi. Keskus on partner erasektorile uute tõenduspõhiste toodete ja teenuste arendamisel.
  • Eesti ravimuda varud ja geokeemia - ravimuda ja mudaravi on olnud ajalooliselt üks Eesti turismimajanduse aluseid. Selle loodusressursiga tegelemine ja selle hea kvaliteedi säilimise eest heaseismine aktuaalne ka tänapäeval. Tallinna Ülikooli Ökoloogia keskusest Galina Kapanen tutvustab Eesti viie ravimudamaardla setete koostise uuringu tulemusi ja välitööde varustust.
  • Looduskosmeetika tootearendus - loodus- ja terviseteaduste instituudi teaduslabori ringkäigul tutvustame kosmeetikatoodete väljatöötamise protsessi ideest kuni lõpptooteni. Meie klientideks on teiste hulgas Berrichi, Turbliss, LoondSPA ja Nôgel ja AriCare. Läbiviijad: Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi tooteinnovatsiooni peaspetsialist Maria Martšenko ja keemilise analüüsi katselabori juhataja Mari-Liis Leinus.

Ootame osalema eelkõige ettevõtjaid, aga oodatud on kõik teised huvilised.

Kohtade arv on piiratud ning osalemiseks tuleb eelregistreerida, palun pöördu teaduskorralduse spetsialisti Kersti Pado poole: (+372 6409 145; kersti.pado@tlu.ee).

Vaata ka teisi Teadusnädalal toimuvaid sündmusi siit.

Bänner