Sisseastumine

Algas avalduste vastuvõtt Tallinna Ülikooli

Alates 14. juunist on avatud vastuvõtt Tallinna Ülikooli eestikeelsetele bakalaureuse õppekavadele. Endiselt jätkub ka avalduste vastuvõtt magistri- ja doktoriõppesse.

sisseastumine

Kandideerimiseks on avatud 6 rakenduskõrghariduse-, 36 bakalaureuse-, 1 integreeritud-, 57 magistri- ning 13 doktoriõppekava. Avaldusi saab esitada nii eesti- kui ka ingliskeelsetele õppekavadele. 

Huvilised saavad kandideerida korraga kuni kahel erineval konkursil. Palume avaldused esitada aegsasti.

Avalduste saatmise viimane tähtaeg on 1. juulil kell 15. 
Eestikeelsete õppekavade vastuvõtueksamid toimuvad 2.-11. juulil. 
Vastuvõetute nimekirjad avaldab ülikool hiljemalt 12. juulil. 

Tallinna Ülikoolis õpib 7000 üliõpilast ning töötab 500 õppejõudu ja teadlast. Tallinna Ülikooli õppe- ja teadustöö kõrget taset rahvusvahelises võrdluses kinnitab kindel positsioon maailma ülikoolide tunnustatud edetabelites.

Värske Kantar Emori Eesti ülikoolide maineuuringu andmetel on Tallinna Ülikool tuntuselt ja mainelt kolmas ülikool Eestis. 

Tallinna Ülikoolis õppivad üliõpilased hindavad ülikooli juures kõige kõrgemalt ülikooli uuendusmeelsust, sõbralikku suhtumist ja võimalust tegeleda aktuaalsete teadusteemadega, et liikuda targalt tulevikku.

Alates 1. augustist 2024 jõustuvad kõrgharidusseaduse muudatused. Muuhulgas karmistatakse reegleid, mis lubavad teist ja enamat korda samal kõrgharidusastmel tasuta õppida. Muudatustega on võimalik tutvuda haridus- ja teadusministeeriumi kodulehel

Lisainfo Tallinna Ülikooli vastuvõtu kohta: www.tlu.ee/sisseastumine

Küsimuste korral kirjuta: vastuvott@tlu.ee