Covid-19 viirus ja Tallinna Ülikool

Hea tudeng! Siin on kirjas kõik oluline, kuidas püsida piisknakkuste hooajal terve.

kraadiklaas

Millega pean arvestama?

Kuna viirus on hetkel aktiivse leviku faasis, siis palume hoolega kaaluda kõigi välisreiside vältimatust. Kui vähegi võimalik jätke plaanitud reis ära. Riskipiirkonnast saabudes püsige 14 päeva kodus ning monitoorige oma tervist, sümptomite esinemisel võtke ühendust oma perearstiga või pöörduge perearsti infotelefonile tel 1220. Riskipiirkonnast saabumise ja kodus viibimise kohta teavitage kindlasti enda õppespetsialisti.

Üldkasutatavad esemed

Palume väga hoolikalt järgida käte pesemise nõudeid üldkasutatavate vahendite ja esemete kasutamisel (nt jõusaali ja spordisaali seadmed/vahendid, arvutiklassides klaviatuurid/hiired jne). Enne üldkasutatavate vahendite/esemete kasutamist peske käsi, võimalusel kasutage käte desinfitseerimisvahendit.
Järgi ka hingamisteede hügieeni!! – Aevastamisel või köhimisel kata nina ja suu salvrätiku või varrukaga.

Rohkem infot Terviseameti kodulehel

Seoses koroonaviiruse levikuga, moodustas Tallinna Ülikool Covid-19 ennetuskomisjoni, mille peamisteks ülesanneteks on jälgida Terviseameti ja teiste ametkondade soovitusi Covid-19 viiruse leviku tõkestamiseks, jagada informatsiooni rektoraadiga ning koordineerida vastavaid tegevusi ülikoolis.