EKSPERT EETRIS ⟩ Kadri Mettis: "Kas digilahenduste arenedes on klassiruumis õppimine möödanik?"

Tänases Tallinna Ülikooli vestlussaates "Ekspert eetris" tuleb juttu tehnoloogia mõjust õppimisele ja õpetamisele ning laiemalt digilahenduste kasutamise olemusest koolielus. Saates on külas Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi teaduskorralduse juht Kadri Mettis.

Kadri Mettis

Kadri Mettis räägib sellest, kuidas erinevad tehnoloogiad on erinevatesse valdkondadesse lisandunud ja neid tuleb aina juurde ehk tänapäeval ei ole enam teemaks see, kas neid kasutada, vaid pigem kuidas seda teha selliselt, et see looks lisandväärtust. «Oluline on digivahendeid kasutada ja järgnevaid põlvkondi selleks ette valmistada, et neil oleks võimalik maailmas hästi hakkama saada,» selgitab Mettis.

Saates avatakse digivahendite kasutamise võimalusi, aga veel räägitakse nendest valdkondadest, kus on oluline klassiruumis või mujal päriselt koos tegutsemine.

Saadet juhib Tallinna Ülikooli ajakirjanduse õppekava viimase aasta üliõpilane Katriin Lepik.

Vaata saadet