Teade

Meie inimesed presidendi teenetemärkide saajate seas

21. veebruaril teatas president Alar Karis, et annetab tänavu presidendi teenetemärgi 148 inimesele, nende seas ka mitmele Tallinna Ülikooli töötajale ja vilistlasele.

Peeter Normak WUD festivalil
Peeter Normak

Valgetähe IV klassi teenetemärgi pälvis Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi direktor Peeter Normak (pildil).

Valgetähe III klassi teenetemärgi annab president Alar Karis keemia professor Tiit Landile, kes on endine Tallinna Ülikooli ja praegune TalTechi rektor.

Valgetähe V klass teenetemärgi pälvis humanitaarteaduste instituudi vanemteadur Tiina Kala.

Valgetähe IV klassi teenetemärgi pälvis ka Tallinna Ülikooli audoktor Helle Metslang.

Teenetemärkide kavaleride seas on ka mitmeid Tallinna Ülikooli vilistlasi. Valgetähe IV klassi teenetemärgi pälvisid organisatsioonikäitumise eriala vilistlane Airi Tooming, eesti keele ja kirjanduse eriala vilistlane Raigo Kollom ja kultuurikorralduse eriala vilistlane Merike Lang.

Valgetähe V klassi teenetemärgi pälvisid Tallinna Ülikooli sajandi vilistlased Haide Männamäe ja Toomas Tross, Tallinna Pedagoogilise Seminari muusikaosakonna vilistlane Janne Fridolin ja sotsiaalteaduste eriala vilistlane Heilika Saar. Sama klassi teenetemärgi annetas president Karis ka Tallinna Pedagoogilise Instituudi kehakultuuri eriala vilistlane Vello Palm ja koorijuhi eriala vilistlane Anneli Kenk.

Palju õnne! Oleme ülikoolis uhked!