Pressiteade

Tallinna Ülikool avab 28. veebruaril õppimishuvilistele uksed

28. veebruaril on Tallinna Ülikooli (TLÜ) avatud uste päevale oodatud kõik, kel on huvi TLÜ bakalaureuse või rakenduskõrghariduse erialade vastu. Ülikoolilinnaku uksed on kõigile huvilistele avatud kell 10-16.

avatud uste päev

Avatud uste päeval saab osaleda infotundides, kus erialasid ja õppimisvõimalusi tutvustavad kõik TLÜ akadeemiliste üksuste esindajad. Infotunnid toimuvad Astra hoone ruumis A-002 (Narva mnt 29) ning on jaotatud järgmiselt:

10.10–10.55 Balti, filmi, meedia ja kunstide instituudi infotund;
11.05–12.25 humanitaarteaduste instituudi infotund
12.35–12.55 digitehnoloogiate instituudi infotund;;
13.05–14.10 ühiskonnateaduste instituudi infotund;
14.20–15.00 haridusteaduste instituudi infotund;
15.10–15.45 loodus- ja terviseteaduste instituudi infotund.

Lisaks infotundidele on ka traditsiooniline laada-ala, kus ootavad karjäärinõustaja, instituudid, üliõpilaskond ja üliõpilasorganisatsioonid. Osaleda on võimalik ülikooli linnaku ringkäikudel, mis viivad põnevatesse paikadesse, kuhu muidu ei satu.

"Avatud uste päeval ootame kõiki kõrghariduse huvilisi ülikooli kohapeale, kus on võimalus tutvuda esmajoones õppismisvõimalustega, kuid lisaks ka üliõpilaselu ning linnakuga. Kindlasti soovitan osa võtta akadeemiliste üksuste infotundidest,” selgitas üliõpilasteenuste peaspetsialist Kadri Pakaste.

Tallinna Ülikooli magistriõpet tutvustavad infotunnid toimuvad 22.-26. aprill.

Rohkem infot ja registreerimine

Lisainfo: