Teade

Üliõpilased loovad ELU projekti raames jätkusuutlikku teaduskööki

Tallinna ülikooli õigusteaduse, keskkonnakorralduse, andragoogika, eripedagoogika ja organisatsioonikäitumise õppekavade tudengid pakuvad välja teadusköögi kavandi.

pilt

Seoses Räägu õppeköögi kolimisega ja võimaliku kasutuselevõtuga teadusköögina kampuses, võtsid ELU raames projekti „Jätkusuutlik organisatsioon“ rühma „Füüsiline keskkond“ liikmed eesmärgiks planeerida teadusköök selliselt, et see pakuks kasutajatele mitmekülgseid võimalusi ja positiivset kogemust ning et toiduvalmistamine toimuks keskkonnasõbralikult ja jätkusuutlikult.

Projekti eesmärgiks on pakkuda välja kavand võimaliku õppeköögi sisustuse, ressursside ja tooraine tarbimise, jäätmekäitluse ja läbiviidavate tegevuste osas, mis aitaks kaasa jätkusuutliku mõtteviisi juurutamisesse ja realiseeruks praktikas. Projekti valmimise aeg on mai lõpus, mil kõik huvilised saavad meie teadusköögi ideekavandiga tutvuda.

Palume kindlasti edastada omapoolne tagasiside, kas ja kuidas näete vajadust ja võimalust oma erialast lähtuvalt kampuses õppeköögi kasutamiseks õppe- ja teadustegevuses.