Ühiskonnateaduste blogi

Ülikool jätkab koostööd Siseministeeriumiga

Lisaks omavahelisele koostööle osaleb Siseministeerium ka Eesti VII Omavalitsuspäeval „Elule aastaid ja aastatele elu!“, mis toimub 29.-30.09.2022 Viljandis ning on pühendatud Viljandimaa Omavalitsuste Liidu 30. ning Omavalitsuspäeva kui riikliku tähtpäeva 5. aastapäevale.

pilt

14.06.2022 toimus kohtumine Siseministeeriumi asekantsleri Raivo Küüdiga, et arutada ülikooli ning ministeeriumi koostööleppe projekti ettevalmistamist.

Kohtumine oli väga sisukas ning täpsustati võimalikke ühist huvi pakkuvaid teemasid ning tegevusi. Arutati ka ministeeriumi esindajate jätkuvat osalemist õppeprotsessis ning teadusprojektides, võimalikku ühist mikrokraadi väljatöötamist ja muidugi osalemist VII Omavalitsuspäeval Viljandis.

Ülikooli poolt olid Siseministeerius külas lisaks omavalitsuspäevade peaorganiseerija MTÜ Polis presidendile Sulev Läänele ka Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi direktor Indrek Grauberg ning korraldusmeeskonda kaasatud eraõiguse lektor Aare Kruuser ja kommunikatsioonispetsialist Kadi Kriit. Distantsilt osales koosolekul ka riigiteooria professor Leif Kalev koos väikeste abilistega.

pilt

pilt