Seminar

IET avatud seminar: "Madala sündimuse ja pereloome seosed Soomes: põlvkonna vaade"

Ühiskonnateaduste instituut

22.02.2021 kell 15.00 - 17.00

IET avatud seminar 22.02

Lisa kalendrisse

iCal calendar

TLÜ interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskuse (IET) avatud seminaride sari kutsub kõiki huvilisi kaasa mõtlema sündimuse languse ja pereloome seoste üle 22. veebruaril 2021 algusega kell 15.00 ZOOM-i vahendusel.

Arutelu sissejuhatuseks teevad ettekande Leen Rahnu (Turu ülikooli peredemograafia järeldoktorant ja Eesti demograafia keskuse teadur) ja Marika Jalovaaraga (Turu ülikooli vanemteadur ja sündimusuuringu juht). Ettekandes tutvustatakse käimasolevat uuringut, mis käsitleb soomlannade pereloome mustreid viimase kolme kümnendi vältel. Sündmuseloolises analüüsis tuginetakse registriandmetele, mis hõlmavad kogu rahvastikku perioodil 1987–2018.

Ettekandjad:

Marika Jalovaara (Turu ülikooli vanemteadur, NEFER sündimusuuringu juht)

Toimumiskoht: Zoom (link saadetakse registreerunutele)

Töökeel: inglise keel

Avatud seminaride sarja korraldab TLÜ Interdistsiplinaarsete eluteeuuringute tippkeskus (IET), finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (ASTRA projekt "TLÜ TEE ehk Tallinna Ülikool kui targa eluviisi eestvedaja")

ssdfdimage 191

Eu