Seminar

IET avatud seminar: Muutused Saksamaa haridussüsteemis: tagajärjed hariduse ja tööturu võimalustele ning oskustele varases täiskasvanueas

Ühiskonnateaduste instituut

05.04.2021 kell 15.00 - 17.00

IET Open Seminar 05.04

Lisa kalendrisse

iCal calendar

5. aprillil 2021 algusega kell 15:00 toimub IET seminar "Increasing permeability of the German education system and its consequences for educational and labor market opportunities and skills in early adulthood", kus esineb Dr Gwendolin Blossfeld Bambergi ülikoolist. Seminaril esitleb Dr Blossfeld artiklit, mille teemaks on Saksamaa haridussüsteemis toimunud muutused seoses laiemate võimalustega kõrghariduse omandamiseks ning sellest tulenevad tagajärjed tööturu võimalustele ning oskustele varajases täiskasvanueas. Seminar toimub Zoomis, vajalik eelnev registreerimine.

Täpsem info ja registreerimine (ENG)

The series of open seminars is organized by the TLU Center of Excellence in Interdisciplinary Life Studies (IET), funded by the European Union Regional Development Fund (ASTRA project "TLU TEE Tallinn University as a promoter of intelligent lifestyle"). In 2021, the seminars are co-organised by the consortium of YouthLife Project.