Aktuaalne

Mart Susi on Euroopa Liidu Põhiõiguste Ameti haldusnõukogu liige

Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi inimõiguste professor Mart Susi valiti Euroopa Liidu Põhiõiguste Ameti haldusnõukogu liikmeks.

logo

Justiitsminister nimetas Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi inimõiguste professor Mart Susi hiljuti konkursi tulemusena Euroopa Liidu Põhiõiguste Ameti haldusnõukogu liikmeks. Selle nädala alguses kinnitas Euroopa Komisjon selle nimetamise.

Euroopa Liidu Põhiõiguste Ameti haldusnõukogu liikmete nimekiri

Põhiõiguste Amet (FRA) on Euroopa Liidu kõige olulisem inimõiguste tagamisega tegelev institutsioon ning haldusnõukogu ameti kõrgeim organ. Nõukogus on esindatud esindajad igast liikmesriigist, kes on oma kodumaa juhtivad õigusteadlased või praktikud.

Kuula ka, kuidas Mart Susi tutvustab inimõiguste põnevat ja nüansirikast maailma: