Filmi- ja meediablogi

Kommunikatsioonijuhtimise magistrikava annab mitmekülgseid teadmisi, mis tulevad kasuks paljudes valdkondades

Sel aastal tähistab kommunikatsioonijuhtimise magistrikava oma 10. aastapäeva. Selle puhul viime läbi intervjuusid vilistlastega. Regina Seppiku lõputöö valiti Tallinna Ülikooli üliõpilaste 2021/2022 õppeaasta teadustööde konkursil magistritööde kategoorias kolmandale kohale.

Regina Seppik

Lõpuaktus 2022. aasta juunis

Magistriõpingud Tallinna Ülikoolis ja kogemus kommunikatsioonijuhtimise magistrandina on mul oluliselt aidanud saavutada professionaalseid eesmärke, kuid, mu üllatuseks, ka toonud kaasa hiigelsuure isikliku arengu, mille eest ma olen väga tänulik. Ma nautisin laialdaste ja samaaegselt sügavapõhjaliste teadmiste omandamist mitmel omavahel põimunud erialal, nagu kultuuridevaheline kommunikatsioon, meedia õpingud, tarbimispsühholoogia ja juhtimine üleüldiselt. Suurepäraselt koostatud programm, mis aitab ette valmistuda karjääriks erinevates valdkondades. Kommunikatsioonijuhtimise magistrantuur oli minu jaoks väga meeldiv kogemus, kuna tugevad õppejõud ning erinevatest rahvustest kaasüliõpilased lõid inspireeriva ja motiveeriva õpikeskkonna. Loengud tuginesid reaalsetel juhtumiuuringutel, praktilistel ülesannetel aga ka rühmatöödel, mis kõik olid intellektuaalselt kaasahaaravad ja samaaegselt andsid hindamatuid teadmisi erialaseks kasvuks.

Juba õpingute ajal omandatud teoreetilised ja praktilised teadmised kommunikatsioonijuhtimise valdkonnas aitasid mind poliitilisele erakonnale kampaaniat teha kohalike omavalitsuste valimiste jaoks. See kogemus andis omakorda võimaluse kaasa lüüa kommunikatsiooni nõustamisega Riigikogu valimistel. Mõlema kampaania puhul olen ma nautinud kogutud akadeemiliste teadmiste rakendamist projektidesse ning tulemuste nägemine on minu jaoks olnud hingekosutav.

Magistriõppes omandatud teoreetilised ja praktilised teadmised innustasid mind ka ettevõtlusega alustama. Avasin kaunis Eestimaa looduses ööbimiskompleksi, mille arendamisele olen suunanud oma teadmiste pagasi kommunikatsioonijuhtimise õpingutes alates sotsiaalmeediast lõpetades kriisikommunikatsiooniga. Olen igavesti tänulik Tallinna Ülikoolile pakkumast hoolikalt läbimõeldud ja toetavat magistrikava, mis on aidanud mul kasvada nii isiklikult kui kutsealaselt.