Filmi- ja meediablogi

Regina Seppik: kommunikatsioonijuhtimist kutsus õppima mitmekülgne ja huvitav õpingukava

Tallinna Ülikooli BFM-i kommunikatsioonijuhtimise magistrandi Regina Seppiku sõnul annab ingliskeelne kommunikatsioonijuhtimise õppekava toeka pinnase karjääri loomiseks. Lisaks on tema sõnul pandeemia aeg erakordne võimalus omandada magistrikraad mistahes asukohast.

Kommunikatsioon

Otsust minna ingliskeelsele kommunikatsioonijuhtimise magistrikavale mõjutas
mitmekülgne ja huvitav õpingukava, samuti soov tulevikus töötada sel erialal.

Kõik kommunikatsioonjuhtimise magistrikava õppejõud on kogenud praktikud ning jagavad hindamatuid kommunikatsioonialaseid soovitusi ja nippe, mida läheb tarvis
pea igas eluvaldkonnas. Seetõttu on kindlasti õppekava ka oma hinda väärt. Õpingud Regina Sepikannavad laialdased, ent sügavad teadmised kommunikatsioonijuhtimisest, seega saab ehitada endale toeka pinnase karjääri loomiseks kommunikatsioonijuhtimise valdkonnas.

Huvitavad on minu arvates need loengud, mis puudutavad kultuuridevahelisi erinevusi, tarbijakäitumist ja meediatarbimist. Päris lemmikut on keeruline välja tuua, kuna nad on omavahel hästi läbipõimunud ja suur osa käsitleb neid teemasid vähemal või rohkemal määral.

Distantsõpe on loonud väga soodsad võimalused õppida ükskõik millisest maailmanurgast (tuleb vaid arvestada erinevate ajatsoonidega). Ma olengi seda suurepärast võimalust ära kasutanud enamuse kaugõppe perioodist ning reisinud palju just pikemateks perioodideks. Pandeemia-ajastul on erakordne võimalus omandada magistrikraadi ja samal ajal tutvuda teiste kultuuridega ning laiendada veelgi enam oma silmaringi.