Teade

"Ekspert eetris" 21. oktoobril: räägime filmitegijatega, kuidas võita Oscarit?

Ameerika filmiakadeemia tunnustas hiljuti parimaid tudengifilme üle maailma. Rahvusvahelise mängufilmi kategoorias kuulutas akadeemia võitjaks kolm filmi, nende hulgas ka meie ülikoolis filmikunsti õppinud German Golubi linateose "Mu kallid laibad". Räägimegi sel nädalal saates "Ekspert eetris", kuidas õpetada tulevasi Oscarivõitjaid ja toetada Eesti filmitegijaid nii, et nad paistaksid suures maailmas silma?

Oscar

Külalisteks on värske tudengi-Oscari võitja German Golub, tema õppejõud režíssöör Peeter Simm Ja Eesti Filmi Instituudi juht ning TLÜ nõukogu liige Edith Sepp.

Saatejuht on BFMi lektor Katrin Saks.

Osalemine

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

oscar