Digiblogi

KRAADI VÕRRA TARGEM! DTI avab sügisel 5 mikrokraadiprogrammi

2023. sügissemestril algavad Digitehnoloogiate instituudis 5 mikrokraadiprogrammi: IT tark tellija, Kooliinformaatika, Teadusandmete haldamine, Terviseandmete ja -informatsiooni haldamine ja esimene ingliskeelne mikrokraad Design for Digital Behaviour Change Interventions. Mikrokraadide õppetöö toimub nii Tallinna Ülikooli auditooriumites kui ka veebis, mis annab võimaluse kombineerida töö õppega.

Kärol

IT tark tellija ja Kooliinformaatika mikrokraadidesse võtame õppijaid vastu juba teist aastat, aga Teadusandmete haldamine, Terviseandmete ja -informatsiooni haldamine ja Design for Digital Behaviour Change Interventions mikrokraadid on uued.

Teadusandmete haldamise mikrokraadiprogramm on suunatud spetsialistidele, kes vajavad teadmisi ja oskusi teadusandmete haldamiseks majanduse, tööstuse, tervishoiu, põllumajanduse, kultuuri, hariduse jm valdkondades. Terviseandmete ja -informatsiooni haldamise mikrokraadiprogrammi sihtgruppi kuuluvad spetsialistid, kellel on vaja teadmisi ja oskusi terviseandmete ja -informatsiooni haldamiseks ja juhtimiseks, et kasutada terviseteavet tervise edendamise ja tervishoiuga seotud otsuste vastuvõtmisel või terviseharituse arendamisel. Mõlemate mikrokraadide õpe toimub 2023 sügis- ja 2024 kevadsemestril ja tervikuna (100%) e-õppena.

Design for Digital Behaviour Change Interventions meie esimene ingliskeelne mikrokraad aga on pikem, kolmest semestrist koosnev, kombineeritud õpe. Mikrokraad on suunatud interaktsioonidisaineritele, UX-i uurijatele, digiteenuste ja toodete kujundajatele.

Juba augusti lõpus toimuvad DTI mikrokraadide infotunnid, kus huvilised saavad küsida ainete ja õppe toimumise kohta.

Kooliinformaatika mikrokraadi infotund – teisipäeval 29.08 kell 17:00. Läbiviijad Mart Laanpere, Hans Põldoja. (Grupp on täitunud).

Passcode: 236111

Terviseandmete ja -info haldamise mikrokraadi infotund - teisipäeval, 29.08. kell 16:00. Läbiviija Aira Lepik.

Passcode: 591762

Teadusandmete haldamise mikrokraadi infotund - kolmapäeval, 30.08. kell 16:00. Läbiviija Sirje Virkus.

Passcode: 591762

IT tark tellija mikrokraadi infotund - kolmapäeval, 30.08 kell 12:00. Läbiviija Peeter Normak.

Passcode: 471036

Design for Digital Behaviour Change Interventions mikrokraadi infotund – reedel, 01.09 kell 17:00, Läbiviija Vladimir Tomberg.

Koht: Ruum A-402, Tallinna Ülikool, Narva mnt 29, Astra maja 4. korrus.

The info-hour of the micro-degree Design for Digital Behaviour Change Interventions will take place on the 1st of September at 17:00 o'clock. The session will be held by Vladimir Tomberg.

Place: Room A-402, Tallinn University, Narva mnt 29, Astra building, 4th floor.

Rohkem infot iga mikrokraadi kohta