Teade

ILLUMINE uudiskiri: Kuidas tõhusalt õppida ja õpetada?

ILLUMINE Erasmus+ strateegilise koostöö projekti esimeses uudiskirjas tutvustatakse Illumine põhimõtteid ja ühte tunnetusteadusel põhinevat mõjusat õpistrateegiat.

ILLUMINE poster

ILLUMINE on 32-kuuline Erasmus+ strateegilise koostöö projekt, mis ühendab teadlasi, väikeettevõtteid ja kooliõpetajaid Hispaaniast, Eestist, Serbiast ja Portugalist. Projekti eesmärgiks on aidata kooliõpetajatel täiendada oma teadmisi õpetamisteadustest ning kasutada tõenduspõhiseid õpetamisstrateegiaid ja digitehnoloogiaid. Illumine põhiteemadeks on seega tõenduspõhine õpetamine ja õppimine, haridustehnoloogiad ja õpetajate koostöine professionaalne areng. Esimeses uudiskirjas tutvustame Illumine põhimõtteid ja ühte tunnetusteadusel põhinevat mõjusat õpistrateegiat. Head uurimist ja katsetamist!

Loe uudiskirja siit