Teadus

Algas Erasmus+ koostööprojekt HYBOT

HYBOT

Tallinna Ülikooli Digitehnoloogiate instituudi infoteaduste akadeemilisel suunal algas uus Euroopa Komisjoni rahatuse saanud koostööprojekt Enhancing Hybrid Teaching in Higher Education Through Chatbots (HYBOT). Projekti avakohtumine toimus 28. jaanuaril 2022. Projekti vastutavaks täitjaks on TLÜ Digitehnoloogiate instituudi professor Sirje Virkus.

Projekti rahastatakse programmi Erasmus+ Koostööpartnerlus kõrghariduses raames. Projekt kestab 1. novembrini 2024. Projekti eesmärgiks on välja töötada strateegiad ja meetodid vestlusrobotite kasutamiseks hübriidõppes.

Konsortsiumi kuuluvad lisaks Tallinna Ülikoolile Fachhochschule des Mittelstandes (Fhm) Gmbh - University of Applied Science, Saksamaalt, Universidade Aberta, Portugalist, Université Côte D’azur, Prantsusmaalt ja Kauno Technologijos Universitetas, Leedust.