Üritus

15. detsembril toimub karjäärivaldkonna seminar

Haridus- ja noorteameti Euroguidance’i keskus ja Töötukassa kutsuvad kõiki huvilisi kahe värske karjääriteenuste valdkonna värskelt valminud uuringu tulemuste tutvustamisele, mida viivad läbi rakendusuuringute keskus Centar ja Tallinna Ülikool.

bänner

Kolmapäeval, 15. detsembril kell 15.30 Zoomis toimuvale veebiseminarile on oodatud spetsialistid ja organisatsioonid, kes toetavad inimeste haridus- ja tööalaseid valikuid – kõik, kes otsivad lahendusi, mis toetaks nii noorte kui täiskasvanute käekäiku õpingutes ja tööelus. Eriti oodatakse osalema õpetajaid, koolijuhte, karjäärispetsialiste nii riigi kui erasektoris, karjäärispetsialistide valdkonna koolitajaid, ettevõtete talendijuhte ning valdkonna poliitikakujundajaid.

Tallinna Ülikoolist tutvustavad Tanja Dibou, Larissa Jõgi, Aira Lepik ja Kai Pata, milline on Eesti oludele sobiv järjepidevalt spetsialistide professionaalsust tõstev karjäärispetsialistide koolitussüsteemi mudel. Paneelarutelus osalevad Larissa Jõgi (Tallinna Ülikool), Epp Kallaste (Centar), Triin Liin (Eesti Karjäärinõustajate Ühing), Kristina Orion (Eesti Töötukassa), Ülle Matsin (Haridus- ja teadusministeerium), Margit Rammo (Harno, Euroguidance Eesti), Margit Timakov (Õpetajate Liit).

Registreerumine