Teade

Koostöös Noored Kooli programmiga on valminud paindlik õpitee TLÜ õpetajakoolituse magistriõppes jätkamiseks

Koostöös Noored Kooli programmiga on valminud uus paindlik õpitee – Noored Kooli magistriprogramm, mille läbimine võimaldab lõpetajatel jätkata õpinguid meie õpetajakoolituse magistriõppes ning omandada magistrikraad ja õpetaja tase 7 kutse!

Magistrid

Noored Kooli programmi läbimise järgselt pakume osalejale võimaluse jätkata eritingimustel Tallinna Ülikooli mitme aine õpetaja magistriõppes.

Õppekava on võimalik läbida minimaalselt aasta jooksul ning õppima asumiseks ei ole vaja teha sisseastumiskatseid.

Õppekava läbimine annab magistrikraadi ja õiguse õpetada põhikooliastmes ainet, mille didaktikamoodul programmi jooksul läbiti.

Loe programmist lähemalt

Noored Kooli programmi kandideerimine on veel avatud kuni 3. märtsini 2024!

Kandideeri Noored Kooli programmi