Koostöö

Toimus FEWL projekti seminar Paderborni Ülikoolis

12.–15. juunini toimus Saksamaal Paderborni ülikoolis paralleelselt seminar doktorantidele ja projektikohtumine TLÜ haridusteaduste instituudi koordineeritava projekti "Formaalhariduse ja töökohal õppe lõimimise teadusuuringute edendamine" (akronüümiga FEWL) juhtrühmale. Doktorantide seminaril osales doktorante kolmest riigist: Saksamaalt, Soomest ja Eestist.

Projekti FEWL meeskond

Esimesel päeval tutvuti rahvusvahelisel projektiseminaril üksteise uurimisteemadega ja kaardistati ühiseid uurimishuvisid ning haakumiskohti FEWL projektiga.

Teisel päeval toimus töötuba, kus räägiti publitseerimisest akadeemilistes ajakirjades, õpiti tundma uusi uurimismeetodeid, näiteks silmaliigutuste kaardistamise meetodit õppimise uurimisel ning ajaloolist analüüsi.

Viimasel päeval toimus doktorantidele akadeemilise kirjutamise töötuba. Doktorantide tagasiside üritusele oli väga positiivne.

Samal ajal arutas FEWL projekti juhtgrupp juunikuus valmivaid projekti väljundeid, näiteks, nagu kommunikatsiooniplaan ja andmehaldusplaan, ning tegi plaane edasiseks teaduskoostööks.

Ühiselt osalesid kõik kohalviibijad projekti pidulikul õhtusöögil restoranis Bobberts. Aega jäi veidi ka Paderborni vanalinnaga tutvumiseks. Täname Paderborni Ülikooli tiimi ürituse väga hea ettevalmistamise ja läbiviimise eest!

Loe projekti kohta lähemalt

FEWL