Doktoritöö kaitsmine

Otseülekanne veebis! Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Piret Vachti doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituut

20.03.2020 kell 12.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

20. märtsil 2020. aastal algusega kell 12.00 kaitseb Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorant Piret Vacht doktoritööd "Diatoms and oribatid mites as bioindicators under different anthropogenic disturbances" („Sarvlestad ja ränivetikad bioindikaatoritena erineva inimmõju tingimustes“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli külalisprofessor ja vanemteadur Tiiu Koff ja Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži dotsent Annely Kuu.

Oponendid on Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledži emeriitprofessor Mari Ivask ja Giesseni Ülikooli teadur Andrey S. Zaytsev.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.

Kõigil huvilistel palume kaitsmisele füüsiliselt mitte kohale tulla, vaid vaadata otseülekannet YouTube'i kanalis.