Teade

IAHAIO ja Tallinna Ülikool allkirjastasid memorandumi

14. juunil külastas Tallinna Ülikooli rahvusvahelise inimese-looma interaktsiooni katusorganisatsiooni IAHAIO (International Association of Human-Animal Interaction Organizations) president prof dr Marie-Jose Enders-Slegers, kes allkirjastas Tallinna Ülikooli rektori Tiit Landiga memorandumi.

memorandumile

14. juunil külastas Tallinna Ülikooli rahvusvahelise inimese-looma interaktsiooni katusorganisatsiooni IAHAIO (International Association of Human-Animal Interaction Organizations) president prof dr Marie-Jose Enders-Slegers, kes allkirjastas Tallinna Ülikooli rektori Tiit Landiga loomadega seotud sekkumiste valdkonnas õppe- ja arendustegevuse memorandumile.

Rahvusvahelise inimese-looma interaktsiooni katusorganisatsiooni (IAHAIO) president ja Tallinna Ülikooli rektor kirjutasid alla koostöö memorandumile, mille eesmärk on määratleda edasine akadeemiline- ja teaduskoostöö. Allkirjastamine toimus One Health, One Welfare – the Importance of Research, Education, and Cooperation seminaril.

Kohtumisel arutati osapoolte vaheliste koostöö tugevdamise võimalusi ning uute algatuste loomist inimeste ja loomade koostoimete õpingute edasiseks edendamiseks: akadeemilise kirjanduse väljatöötamine ja kasutamine, kutsestandardite väljatöötamine, uurimisprojektid ja koolitusprogrammid.

Pildid seminarist: One Health, One Welfare – the Importance of Research, Education, and Cooperation seminar.