Pressiteade

Loodus- ja terviseteaduste instituudis alustab sügisest 400 uut õppijat

tallinna ülikool loodus ja terviseteaduste instituut tlü lti sisseastumine uued õpilased

Tallinna Ülikooli ligi 2130 uuest üliõpilasest 400 ehk pea viiendik alustab õpiguid meie instituudis. Neist 220 bakalaureuseastmel, 175 magistriastmel ja 5 doktoriõppes. Bakalaureuseõppes alustajaid on eelnevast aastast 25% enam, magistritasemel üle 15%.

Populaarseimad olid psühholoogia eriala bakalaureuse- ja organisatsioonikäitumine magistritasemel. Suurim õppijate kasv tuli siiski loodusteaduslikelt erialadelt: bioloogia ja integreeritud loodusteaduste õppekavadele vastuvõetud õppijate arv on eelneva aastaga võrreldes ligi poolteist korda suurem.

Ka magistris lisandus õppijaid nii õpetajakoolituse erialadele kui ka molekulaarse biokeemia ja ökoloogia õppekavale.

Tallinna Ülikoolis õppima asumiseks tuleb vastuvõetud kandidaaatidel 19. augustiks sõlmida õppeleping, info leiate siit.

Esimeste nädalate sissejuhatav programm on leitav siit.

Tere tulemast Tallinna Ülikooli!