Sisseastumine

Ülikool avab uksed – otseselt ja kaudselt!

Tallinna Ülikooli avatud uste päev 19. veebruaril on seekord teistsugune – kuigi Narva maanteel asuva linnaku uksed on avatud kõigile, tehakse nende tarvis, kes kohale tulla ei saa, bakalaureuse- ja magistriõppe infotundidest ülekanded aadressil www.facebook.com/tallinna.ylikool.

Avatud uksed

Uutmoodi on korraldatud ka linnakutuurid. Kui varem tehti kõikidele ühesugune tutvumisring, siis nüüd lähtutakse instituudist, kus tulevane tudeng soovib õppima asuda ja näidatakse paiku, kuhu niisama ei satuta.

Ülejäänu on sarnane varasemate aastatega, kus ülikooli on korraga kogunenud 700-800 õppimishuvilist. Kell 10 algab ülikooli linnaku Astra foorumis erialade mess, kus nõu annavad õppejõud ning üliõpilassaadikud, samal ajal toimub ka bakalaureuseõppe infotund. Kell 11.15 algavad bakalaureuse õppekavade tutvustused, mille järgnevad instituutide linnakutuurid. Mess lõpeb kell 15 algava ansambli Sibyl Vane kontserdiga.

Tallinna Ülikool avab 2019. aasta vastuvõtuks üle saja õppekava ja võtab õppima rohkem kui 2000 uut üliõpilast. Dokumentide vastuvõtt algab tänavu 20. juunil.

Ülikooli jaoks on 2019. aasta väga eriline. Nimelt tähistatakse järjepideva õpetajahariduse 100. aastapäeva Tallinnas. Ehitustööde plaanipärasel kulgemisel avatakse ka uus õppehoone, kuhu tulevad pallimängude saal ja jõusaal, tantsusaalid, kunstistuudiod ning black box, muusikaklass ja helistuudio ning veel hulk ruume. Riigikogu menetluses on aga Tallinna Ülikooli seadus, selle kolmas lugemine on kavas 20. veebruaril.

Täpsem info siit.