Sisseastumine

Tallinna Ülikooli avatud uste päev toimub retrohõngulises virtuaalmaailmas

Tallinna Ülikool avab enda virtuaalsed uksed koolinoortele 1. märtsil kell 11–16, et tutvustada õppimisvõimalusi bakalaureuse õppekavadel. Avatud uste päev toimub virtuaalmaailma platvormil Gather.

Avatud uste päeva platvorm Gather

Tallinna Ülikooli virtuaalmaailmas saavad osalejad tutvuda kõikide ülikooli instituutide ja Haapsalu kolledži õppimisvõimalustega. Virtuaalmaailmas vastavad huviliste küsimustele ülikooli nõustajad.

„Gatheri platvormil avatud uste päeval osalemine on natuke nagu arvutimängu Sims mängimine. Iga osaleja saab endale luua meelepärase välimusega karakteri ning käia virtuaalses ülikoolis sellega siis ringi,“ rääkis ülikooli turunduse peaspetsialist Kertu Punger.

Peaspetsialist Punger lisas, et ülikool korraldab avatud uksi tänavu virtuaalselt ennekõike viiruskriisi tõttu. „Samas on igasugune virtuaalmaailm ka praegusele ajastule igati kohane, sest jälgides Mark Zuckenbergi plaani luua metaversum, siis tundub, et sotsiaalmeedia ka aina enam sellisesse virtuaalsesse vormi liigub,“ ütles Punger.

Lisaks Gatheri virtuaalmaailmale toimuvad 1. märtsil ka Zoomis infotunnid, kus tutvustavad bakalaureusetasemel õppimisvõimalusi kõik ülikooli instituudid ja kolledž. Kell 12 tutvustavad Zoomi infotunnis õppimisvõimalusi:

Kell 13 tutvustavad Zoomis õppimisvõimalusi:

Kell 14 tutvustavad bakalaureusetaseme õppimisvõimalusi:

Magistriõppe võimalusi tutvustab Tallinna Ülikool aprillis Zoomi vahendusel infotundides.

Tallinna Ülikooli õppima asumiseks saab avalduste vastuvõtt toimub tänavu 15.–30. juunini.

Rohkem teavet TLÜ avatud uste kohta