Tutvumispidu 

Oktoobrikuu toob Soveldajas alati tutvumispeo Tallinna Ülikooli ruumides, kus vanad olijad saavad tuttavaks uutega ja vastupidi. Toimuvad mitmed mängud ning alati on peol ka stiil.

Jõulukontsert

Detsembrikuu alguses korraldab Tallinna Ülikool piduliku jõulukontserdi, kus astuvad ülesse kõik ülikooli kultuurikollektiivid. Piduliku kontserdi raames esinevad kõik Soveldaja rühmad.

Jõulupidu

Detsembrikuu keskpaigas võtab Soveldaja jalad alla ning ühiselt liigutakse mõnda hubasesse peopaika Tallinnas, et pidada öö läbi kestev jõulutrall, kus jagatakse kinke ning tantsitakse lõputult.

Talvine tantsupidu

Igal aastal asub Soveldaja külmale teele, et sõita mõnda vahvale talvisele tantsupeole. Terve päev kestvale ühistantsimisele järgneb mõnus melu, kus ühiselt juttu puhutakse ja tantsu lüüakse.

Talvelaager

Veebruarikuu lõppedes asub kogu kollektiiv teele Valtusse Raplamaal, kus peame maha terve nädalavahetuse kestva treeninglaagri. Lõplikult lihvitud saavad kõik meie tantsud ning õhtu toob suure peoprogrammi, kus lõppude lõpuks pääsevad rebasestaatusest ka kõik uued tantsijad.

Lihaselõdvestus

Märtsikuus paneme selga endale puhtad tantsuriided ning läheme tutvust sobitama teiste Eesti noorte-päraste rahvatantsuansamblitega, et ühiselt lihaseid lõdvestada pikas öös.

Maikapidu

Kevadväsimuse vastu aitab meid alati aprillikuine maikapidu, kus Tallinna Ülikooli aatriumis loovad õdusa õhkkonna kõik Soveldaja meestantsijad, andes õhtut nautivatele naistantsijatele suursuguse tantsukontserdi.

Kevadkontsert

Terve hooaja jooksul selgeks saadud tantse esitletakse alati Soveldaja kevadkontserdil, kus astuvad ülesse kõik rühmad. Sündmusele on alati kutsutud kõik meie sõbrad ja lähedased, et hea sõna Soveldaja rühmast ikka aina laiemalt leviks.

Lõpupidu

Enne jaanipäevale minemist saame veel korra ühiselt kokku, et patsutada teineteisele õlale hea hooaja eest ning loomulikult teeme me seda suure tantsu ja mängu saatel mõnes kaunis Eestimaa puhkemajas.

Võru Folk

Keset suve leiab enamus meist teineteist ülesse Võru folkloorifestivalil, kuhu ühise rühmana igal aastal ikka esinema ja pidutsema läheme.

Järvepidu

Väsimatult kutsub üks põhirühma noormees kõik Soveldaja tantsijaid augustikuises suveleitsakus oma maakohta, kus saame kokku, teeme sauna ja peame arutust uue hooaja alguse eel.