2019/2020 õppeaastal on võimalik kasutada SPSS ver 25 järgmisi mooduleid: Base, Adv, Reg, Tab, Categ ning Amos. Kasutajatel, kes soovivad tööarvutis pikendada või esmakordselt paigaldada SPSS-i võrguversiooni (töötab vaid ülikooli juhtmevõrgus), tuleb ühendust võtta IT-osakonna kasutajatoe spetsialistiga.

SPSS tarkvara uus versioon paigaldatakse arvutiklassidesse, Akadeemilise Raamatukogu õpikeskuse lugemissaali ning õpikeskuse II korruse individuaaltööruumidesse (broneerimine läbi raamatukogu kodulehe).

Kui SPSS tarkvara on vaja kasutada arvutis, mis ei ole ühendatud ülikooli juhtmevõrku, saab instituut osta oma töötajatele isiklikus arvutis kasutamiseks tasulise litsentsi (hind 60 eurot, litsents kehtib kuni 30.06.2019). 

TLÜ doktorantidel, kellel on SPSS tarkvara vajalik doktoritöö tegemiseks, on instituudi esildise alusel võimalik saada tasuta litsents oma isiklikus arvutis kasutamiseks.

Litsentsi soetamiseks ning tarkvara paigaldamiseks palume võtta ühendust IT osakonna kasutajate administraatori Kaili Muruga (kaili.muru@tlu.ee, 640 9193).