Kutsu meid esinema    

Nimi Ruum Telefon E-post
Janne Jakobson T-320 514 7840  janne.jakobson@tlu.ee

 

  Koolikontserdid

  Koolikontserdid said alguse 2015. aasta sügisel koostöös Vinni-Pajusti Gümnaasiumiga. Esimene kontsert sai õpilaste sooja vastuvõtu osaliseks ning otsustasime koolikontsertidega jätkata, keskendudes maapiirkonna koolidele. Koolides esineme keelpilli- ja/või puhkpilliansambliga ning esitame 30-45 minutilise kava, mille sihtrühmaks on 6.-12. klassi õpilased. Repertuaar hõlmab nii maailmaklassikat (erinevate ajastute tuntuimad heliloojad), Eesti sümfoonilist muusikat ja filmimuusikat. Muusikapalade vahele räägivad orkestrandid heliloojatest, teostest ja nende olulisusest muusikaajaloos.

  "Jäin kontserdiga väga rahule. Kuulsin võrratut muusikat ja nägin uusi pille. Esmakordselt nägin ja kuulsin bassklarnetit.Minu lemmik oli keelpilliansambel. Nende lood olid imeilusad ja läksid südamesse. Tore oleks kuulda tervet orkestrit koos, siis oleks mulje veel fantastilisem. Loodan, et selliseid kontserte tuleb veel."

  Mehis 6. klass

  "Ma pole varem kuulnud "mini- orkestrit", mis kõlas meie saalis nagu suur orkester. Esitatud palad tekitasid minus sooja tunde, vahepeal läbisid minu keha külmavärinad. See juhtub alati, kui esitatakse head muusikat. Mulle meeldis see kontsert väga."

   Moona 7. klass

  "Mina jäin kontserdiga väga rahule.Sain suure elamuse. Mulle meeldisid mitmed lood, aga kõige rohkem jäi meelde A.Pärdi "Ukuaru valss"keelpilliansambli esituses. Olen kuulnud seda esitatavat rohkem rahvapillidel (lõõtspill ja kannel).Elavat muusikat on alati rõõm kuulata. Tore, et Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester tuli sellisesse väikesesse kooli nagu Lehtse Kool!"

  Kristjan 7. klass

  Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

  Lisainformatsioon: janne.jakobson@tlu.ee

  koolikontserdi pilt